yardým

Discussion in 'Archive' started by LiQuiD, Nov 13, 2007.

1. LiQuiD

LiQuiD New Member

Trophy Points:
    0
    þuan hatta olan arkadaþýmýz var mý bana yardýmcý olacak.... film indirmede yeniyimde... filmleri rar dosyasý olarak 10 adet indirdim sonra teker teker açtý cd1 ve cd2 olarak. cd1 in içine girdigimde yine bir sürü rar dosyasý çýktý. bunlarý ben nasýl izlemem gerekir hangi programý kullanmam gerekir..

2. Pron1ck

Pron1ck Guest

onlarý da rardan cýkar dostum. karsýna avi dosyasý cýkýcak. k-lite codec pack kur ve izle

3. usladyshoe

usladyshoe New Member

Trophy Points:
    0
  4. LiQuiD

LiQuiD New Member

Trophy Points:
    0
    usta gönderdiðim resim cd1 in için.. 1. rar çýkarttým ve 2. rarý çýkartýgýmda aynýsý war diyor zaten.. nerede yalnýþ yapýyorum anlamadým..

5. Pron1ck

Pron1ck Guest

1.rarý çýkardýgýnda otomatik olarak hepsini çýkarýp birleþtiriyor. dolayýsý ile bir daha çýkarma yapmana gerek yok. bin dosyasýný cd ye yazdýr izle

6. LiQuiD

LiQuiD New Member

Trophy Points:
    0
    peki usta bunu yazdýrmadan izleyemiyormuyum çünkü pc yi yeni kurdum ne nero war nede boþ cd :) kusura bakmayýn size aptal geliyordur belki de bunlar..

7. wqgqpkqh

wqgqpkqh Guest

izlersin daemon,power iso,magic iso var programlar bolumunde herhangi birini bilgisayarina kurarak sanal cd olusturur o sekilde izlersin..

8. LiQuiD

LiQuiD New Member

Trophy Points:
    0
    Daemons Tools Pro yu indiriyorum.. daha önce kullanmýþtým bu programý umarým unutmamýþýmdýr.. çok uzun zaman oldu bilgisayarla ilgilenmeyeli.. bugün sabaha kadar nette takýlmak istedim bir film izlim dedim. yüzümüze bulaþtýrdýk... yapamazsam sizi yine rahatsýz edecem

9. wqgqpkqh

wqgqpkqh Guest

Dostum sen yinede power iso yu yukle bence bin dosyasini sanirim daemon acmiyor tam hatirlamamkla ilgili poweriso kesin cozum olucaktir..

10. LiQuiD

LiQuiD New Member

Trophy Points:
    0
    zaten 2 tane indirdim ikiside hata verdi.. :) þans yok ki bende herhalde yapana kadar uykum gelecem izleyemeyecegim

11. wqgqpkqh

wqgqpkqh Guest

download limitin varmi hata vermemesi lazim dostum download limitin yoksa direk rapidshare olanlari indirmeni tavsiye ederim sans seninkiside 50 film arasindan belki 3-4 tanesi bu sekilde cikiyor..

12. LiQuiD

LiQuiD New Member

Trophy Points:
    0
    deamon programlarýný indirdim fakat kurarken hata verdi. zaten filmide henüz deneme þansým olmadý :)

13. wqgqpkqh

wqgqpkqh Guest

dostum bir sn bekle linkini gosterecegim programi indir sorunsuzca kurulacaktir.

14. LiQuiD

LiQuiD New Member

Trophy Points:
    0
    en son söyledigini indirdim PowerISO açtým sonra yazdýra kadar geldim.. dat dosyasý çýktý.. fakat izlemek için her seferinde bunu mu yapacam. elimde çýkarýlmýþ bir dat olmasýný istesem nasýl yapacam. þuan mesela media playerda buna alt yazý nasýl ekleyecegim..

15. wqgqpkqh

wqgqpkqh Guest

Hayir film izlemek icin her seferinde bunu yapmana gerek yok dostum cogu filmleri filmden cikardiktan sora direkt izleyebilirsin ama bazen bu tur sikistirma islemleri olabiliyor.

media playerde altyazi ekleyemezsin yukarida arkadaslar vermis linkini K-lite codec pack in icinde Media player classic olur ama oda simdi karisik olur senin icin .sen en iyisi Bs playeri kur kolayca kullanirsin hem turkce secenegide mevcut..Bs player icin
    http://rapidshare.com/files/60966469/BSPlayer.Pro.v2.2_4.954.Multilingual.Incl.Keymaker-CORE.rar

16. LiQuiD

LiQuiD New Member

Trophy Points:
    0
    dostum tamam.. klon cd yapýyormuþ zaten... çözdüm sonunda olayý :) yardýmlarýn için çok saol... ben yine buralarda olacagým.. iþi bitti kaçtý sanma eger gerçekten keyif alýrsam indirme iþinde baya birþeyler yapmayý düþünüyorum. eskiden cd lerden seyrederdik.. eger güzel olursa filmler en kolay yolunu bulmaya çalýþýrým sizinle indirmek için... :)

BS var.. þimdi onunla açtým.. birde alt yazý bulacam filme

17. wqgqpkqh

wqgqpkqh Guest

iyi eg;enceler..

18. LiQuiD

LiQuiD New Member

Trophy Points:
    0
    sanada çok saoll

19. helstalkers

helstalkers New Member

Trophy Points:
    0
    Bende bu çoklu avi dosylarýnda problem yaþýyorum örneðin 20 tane rar deðilde 20 tane avi dosyasý þeklinde indiriyorsun sonra sadece 1.ci avi dosyasý gösteriyor diðerleri göstermiyor ilk avi dosyasýda zaten 7 yada 9 dakika falan diðerlerini hiçbir player açmýyor ????????**

20. wqgqpkqh

wqgqpkqh Guest

Share This Page